Kuvars Lojistik

Neden Bizi Seçerler

TÜRKİYENİN LOJİSTİK DEVİ OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ!

Firmamız, Dünyanın hızla değişen ve Türkiye’nin her geçen gün büyüyerek gelişmekte olan ithalat ve ihracat uygulamalarının sonucu, orta ölçekli bir taşımacılık şirketi olarak İstanbul’da kurulmuştur.

KURUMSAL BAKIŞ AÇISI

Sektörün yoğun rekabet şartları altında, teknolojik alt yapımız ve her biri kendi alanında uzman kadromuz ile siz müşterilerimizin uluslar arası deniz, hava ve karayolu taşımalarını ‘kesintisiz hizmet’ zincirimizin bir halkasını oluşturan 4 kıtadaki seçkin acentelerimizin iş birliği ile en kaliteli hizmeti, hızlı ve en uygun maliyetlerle lojistik çözümler getirmektedir.


  • Etkin ve Hızlı Operasyon
  • Uluslararası Taşımacılık
  • Müşteri Memnuniyeti Esası
  • Teknoloji Altyapısı
  • Hızlı Büyüme

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Kalitenin müşteri memnuniyeti olduğuna inanan Kuvars Logistics Yönetimi, hizmet üretimini hatasız yapmayı hedefleyerek düşük maliyet ile üstün bir kalite seviyesine ulaşmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda Kuvars Yönetimi; müşterilerinin, çalışanlarının, tedarikçilerinin, toplumun ve hissedarlarının beklentilerini dengeli biçimde karşılayan ve özünde sürekli iyileştirme, öğrenme ve yenilikçilik olan Mükemmellik Yaklaşımını benimsemiştir.


  • Amaç ve hedefleri doğrultusunda, çevre ve İSG performansını sürekli iyileştirmeyi,
  • Faaliyetlerinde, çevre dostu ve İSG açısından sorun oluşturmayan teknolojileri kullanarak çevre kirliliğini önlemeyi,
  • Daha sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratarak olası iş kazaları ve meslek hastalıklarını engellemeyi hedefliyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASI

Firmamız uluslararası uçak, deniz ve kara taşımacılığında ithalat ve ihracat yüklerinizi hedeflenen zamanda yerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Temel işlevimiz ithalat, ihracat ve proje taşımalarında güvenilir ve iyi hizmeti adına yaraşır biçimde yerine getirerek bir takım oyunu sergilemektir.


Türkiye den tüm dünyaya limanlarına ve dünya limanlarından İzmir, İstanbul, Tüm Marmara limanları ve Mersin limanlarına güçlü tedarik zincirimiz ile liman ve kapı teslimi, FCL/LCL/Refeer(Soğutuculu) Konteyner taşımacılığın yanı sıra paket olarak tır+gemi, uçak+gemi veya gemi+tren ile alternatif taşıma hizmetleri sunulmaktadır.